Koploperforum Digitale Treinbesturing Aktieve Gebruikers: 133 / Bezoekers Vandaag: 4535
Hoogste aantal aktieve gebruikers: 575
Koploperforum Digitale Treinbesturing
Startpagina | Mijn bestanden | Profiel | Registreer | Recente onderwerpen | Leden | Zoeken | FAQ

Op 18 Maart 2019 is Paul Haagsma helaas overleden.

Wij wensen de familie en vrienden sterkte toe!

Lees en of praat hier mee.

Open hier de rouwkaart van Paul Haagsma



 Alle forums
 Update's
 Versie 6.7
 Na noodstop niet langzaam optrekken

Nota: U moet geregistreerd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Om te registreren, klik hier. Registratie is GRATIS!

Schermgrootte:
Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
Wijze:
Opmaak: VetCursiefOnderstreeptDoorgestreept Links uitlijnenGecentreerdRechts uitlijnen Horizontale lijn Voeg link toeVoeg e-maillink toeVoeg afbeelding toe Voeg code toeVoeg citaat toeVoeg lijst toe
   
Bericht:

* HTML is UIT
* Forumcode is AAN
Smilies
Lach [:)] Grote lach [:D] Cool/koel [8D] Bloos [:I]
Tong [:p] Duivels/gemeen [}:)] Knipoog [;)] Clown [:o)]
Blauw oog [B)] Achtbal [8] Frons [:(] Verlegen [8)]
Geschokt [:0] Kwaad [:(!] Dood [xx(] Moe [|)]
Kusjes [:X] Goedkeuren [^] Afkeuren [V] Vraag [?]

File uploaden
 
Vink aan om een abonnement te nemen op dit forum.
   

O N D E R W E R P      B E K IJ K E N
santhe Geplaatst - 13 nov 2009 : 15:56:44
Hallo Paul,

Ik heb altijd alles zo ingesteld dat na een noodstop alle treinen weer langzaam optrekken. Werkt perfect. Echter versie 6.7 heeft de mogelijkheid om bij het detecteren van een stilstaande locomotief de noodstop te activeren. Als deze noodstop weer wordt opgeheven rijden de treinen direct weer verder met de snelheid die ze reeds hadden en ze trekken niet langzaam op. Is dit de bedoeling of moet ik nog ergens een vinkje zetten>

Theo.
6     L A A T S T E      R E A C T I E S    (Nieuwste eerst)
santhe Geplaatst - 16 nov 2009 : 13:55:38
Hallo Paul,

Bedankt voor de aanpassing. Uiteraard is het nu weer perfect.
Jouw Koploper is echt geniaal.

Ik heb ook op diverse plaatsen virtuele bezetmelders geplaatst en ook dat werkt zeer fantastisch. Hierdoor rijdt en stopt alles nog netter dan het al deed.

Theo.
PaHaSOFT Geplaatst - 15 nov 2009 : 20:00:57
Theo,

Even patch 6.7 (101) downloaden en jouw probleem is ook opgelost.

Mvg,
Paul.
santhe Geplaatst - 13 nov 2009 : 19:40:19
quote:
Oorspronkelijk geplaatst door santhe

Echter versie 6.7 heeft de mogelijkheid om bij het detecteren van een stilstaande locomotief de noodstop te activeren.



Hallo Paul,

Leek mij al wel duidelijk, maar inderdaad had ik er nog even bij moeten vermelden dat het ging om algemeen-2/instellingen per database/ "Tevens noodstop".

En, zoals je zelf al zegt, er is totaal geen haast bij.

Rustig aan dus en geniet van je weekend.

Theo.
PaHaSOFT Geplaatst - 13 nov 2009 : 19:22:24
Theo,

Misschien was het wel handig geweest als jij hier had vermeld dat het om de nieuwe feature ging algemeen-2/instellingen per database/ "Tevens noodstop". Deze heb jij dus geactiveerd sinds 6.7.

Ik heb het gezien en tot mijn eigen verbazing werkt het op dit punt niet. Grappig dat niemand van de testers of betatesters dit heeft opgemerkt. Zelf werk ik niet met langzaam optrekken na noodstop en dus valt het mij niet op.

Inmiddels thuis wel al aangepast. Ik wacht nog even met patchen (zo dringend is deze niet). Wie weet komt er nog iets kleins uitrollen.

Bedankt voor het melden.

Mvg,
Paul.
santhe Geplaatst - 13 nov 2009 : 16:32:57
Hallo Paul,

Misschien begrijp je mij verkeerd. Bij de noodstop bij een onterecht stilstaande locomotief staat de hele baan stil. Dat lijkt mij ook zeer correct. Echter bij het opheffen trekken de treinen niet langzaam op maar rijden gelijk weer met de 'oude' snelheid die ze voor de noodstop hadden. En bij een 'gewone' noodstop trekken ze netjes weer langzaam vanaf stilstand op. Ik hoop dat ik zo wat duidelijker ben.

Theo.
PaHaSOFT Geplaatst - 13 nov 2009 : 15:59:04
Theo,

Dat vinkje heeft alleen betrekking op een algemene noodstop en niet een noodstop per trein. Ik zal het thuis voor de zekerheid even nakijken, maar ik ben er 99% zeker van.

Mvg,
Paul.

Koploperforum Digitale Treinbesturing © EKweb 2006
Ga naar begin van deze pagina