bezetmelders in baanoverzicht
Geprint door: Koploperforum Digitale Treinbesturing
Webadres onderwerp: https://www.koploperforum.nl/topic.asp?TOPIC_ID=6787
Geprint op: 22 feb 2025
Onderwerp:
Auteur onderwerp: wijnbergen
Onderwerp: bezetmelders in baanoverzicht
Geplaatst op: 03 dec 2021 20:39:43
Bericht:
Hallo beste trein genoten, Ben weer begonnen met een treinbaan ontwerp in Koploper 9.4 Alles volgens de gebruikershandleiding in het boekje gehad, doch kennelijk heb ik iets vergeten volgens het “boekje” In scherm baanontwerp staat alles gedefinieerd. Blokken, bezetmeldpunten, wissels, blokken, wisselstraat enz. Als ik dit scherm baanontwerp sluit via kruisje wordt keurig het scherm baanoverzicht weer getoond. Hierin heb ik via de rechter muisknop de eerste drie opties geselecteerd. Bij het selecteren in scherm baanoverzicht met de muis bij een wissels wordt keurig het betreffende wisselnummer getoond. Doch ik kan niets selecteren bij een bezet melder omdat deze niet worden getoond met een rondje in een blok Kennelijk iets vergeten ? Met treinelijke groeten Freddy Wijnbergen
Reacties:
Reageer op auteur: Bonaza
Gereageerd: 03 dec 2021 21:22:01
Bericht: Hallo Freddy,
Als je naar "Instelling per database" gaat en je selecteert menu "Algemeen 3". Dan kan je onder speciale opties kiezen voor "Bezetmeldpunt zichtbaar" in dat venster kies je "Altijd: actief obv bezetmelding".
Als je dan met het pijltje op het bolletje in je baanoverzicht gaat staan dan krijg je het bezetmeld nummer te zien. Je hoeft niet rechts te drukken.
Groeten
Marcel
Reageer op auteur: wijnbergen
Gereageerd: 04 dec 2021 10:23:51
Bericht: Goedendag Marcel, tadaaa dat is ut, bedankt bespaard mij een hoop zoekwerk.
Koploperforum Digitale Treinbesturing : https://www.koploperforum.nl/
© EKweb 2006
|